Сім’я з Нідерландів 9 років жила під землею в очікуванні кінця світу

Сім’я з семи чоловік провела 9 років в ув’язненні під землею, вважаючи, що вони останні люди на землі, повідомляє NL Times.

Покласти край самітництву вдалося молодому хлопцю, який зумів вибратися на поверхню. За даними видання, 58-річний глава сім’ї і шестеро його дітей у віці від 16 до 25 років провели майже десять років в ув’язненні на фермі в провінції Дренте в Нідерландах. Приводом для обстеження ферми поліцейськими стала поява 25-річного чоловіка в одному з місцевих барів, який заявив бармену, що не був на вулиці дев’ять років. Незнайомець виглядав розгубленим, був одягнений в старий одяг, у нього було довге волосся і брудна борода. Співробітники закладу викликали поліцію.

Правоохоронці разом з чоловіком приїхали на ферму, де за шафою в вітальні виявили хід до підвалу. Внизу знаходився господар будинку і п’ятеро його дітей. Глава сім’ї був заарештований за відмову співпрацювати з поліцією.

За даними видання, родина спустилася в підвал в очікуванні кінця світу. В результаті протягом дев’яти років діти думали, що вони єдині люди, що залишилися в живих на Землі.

Фото Ройтерс.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...