Сім нових видів павуків відкрито в Австралії

Павуки-павичі завоювали Інтернет, що стало поштовхом для пошуку нових і нових видів цих красивих комах.

Знайдено ще сім нових представників виду, з якими ми вас зараз познайомимо. Павуки-павичі (рід Maratus) славляться неймовірно яскравими забарвленням самців і їх чарівними шлюбними танцями. Живуть вони тільки в Австралії, а, значить, отруйні, але при цьому абсолютно нешкідливі для людей — полюють на дрібних мух та інших дрібних комах, підкрадаючись до них і накидаючи.

«Я б описав павуків-павичів як крихітних, маленьких, барвистих кошенят, — каже Джозеф Шуберт. — У них є свої особливості, і вони неймовірно крихітні — розміром з рисове зерно».

Шуберт, який співпрацює з Музеєм Вікторії в сфері ентомології і арахнології, колись боявся павуків і тримав їх у якості домашніх тварин, щоб подолати свою фобію. В даний час він задокументував в цілому 12 нових видів павуків-павичів, опублікувавши сім останніх знахідок в журналі Zootaxa. З цими сімома новими видами загальна кількість відомих видів павуків-павичів досягло 85-ти.

«Деякі види, представлені в статті, були виявлені жителями Австралії, які надіслали мені їх зображення із зазначенням місця виявлення», — пояснив Шуберт.

Він виявив деякі нові види в ході поїздки в Західну Австралію, один вид в Південній Австралії і один — у Вікторії.

Ентомолог Юргена Отто, який працює в Міністерстві сільського господарства, брав участь в ідентифікації багатьох павуків і розміщував їх відео в YouTube.

«Якщо з’являються нові види, то вони, як правило, дуже схожі на описані раніше. Надалі люди будуть сперечатися, чи дійсно це нові і різні види або різновиди вже описаних видів».

Павуки-павичі примітні не тільки зовнішністю. Деякі види годують своїх дітей грудьми павуковим молоком, а інші можуть спостерігати за зірками або забивати видобуток, яка набагато більше за них самих.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...