Сім європейських виробників вантажівок відмовляться від двигунів внутрішнього згоряння

Угода про припинення випуску вантажних машин, які забруднюють навколишнє середовище, підписали сім європейських автовиробників.

Про це пише міжнародна ділова газета Financial Times.

Компанії зобов’язуються припинити випуск автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння (ДВЗ) до 2040 року. При цьому раніше вони планували відмовитися від них лише до 2050 року.

Документ про перехід на екологічні мотори підписали: Daimler, Scania, Man, Volvo, Daf, Iveco і Ford. Ці автовиробники мають намір зосередитися на створенні машин з електричними і водневими силовими агрегатами.

За словами генерального директора Scania Хенріка Хенрікссона, в цей напрямок автовиробники планують інвестувати від 50 млрд до 100 млрд євро.

Варто відзначити, що виробники, яких планують відмовитися від випуску машин з ДВС, закликали владу Європи збільшити податок на вуглецеве паливо, щоб не стимулювати інвестиції в розвиток нових проектів з видобутку викопного палива.

Раніше стало відомо, що японська компанія Toyota спільно з компаніями Hino, Seven-Eleven, FamilyMart і Lawson працює в Індії над проектом вантажівки з мотором, що працює на водні.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...