Шварценеггер зворушливо попрощався з радянським чемпіоном Власовим

Арнольд Шварценеггер зворушливо попрощався з радянським чемпіоном Юрієм Власовим, присвятивши йому міні-промову в своєму Twitter.

Переможець Олімпійських ігор 1960 роки помер у віці 85 років 13 лютого.

«Юрій Власов вчив нас усіх тому, що»неможливо» це просто слово. Він був першим, хто підняв на груди і вижав від грудей 200 кг. І він надихнув мене в нашу першу зустріч в 1961 р, я тоді був молодим пауерлифтером. Саме через таких людей, як він, я не можу і відмовляюся називати себе самоучкою.

Коли пізніше мені пощастило познайомитися з ним ближче, я був вражений: ця людина була не просто великим спортсменом, він був великим мислителем. Про поезії і політиці він говорив як професор, а з собою носив книг більше, ніж важив сам.

Він вчив мене, що сила тіла ніщо в порівнянні з силою розуму. Він був одним з найсильніших людей в світі і все ж вірив, що справжня сила в словах.

Він був по-справжньому унікальним, і я сподіваюся, що кожен з нас знайде в його життєвому шляху натхнення для себе. Мені пощастило знати його особисто, і мені буде сильно його не вистачати. Мої думки зараз з його сім’єю», — написав семиразовий містер Олімпія.

Юрій Власов народився на Донбасі, в місті Макіївці 5 грудня 1935 року. Олімпійський чемпіон (1960), срібний призер Ігор (1964), 4-кратний чемпіон світу з важкої атлетики, 6-разовий чемпіон Європи і 5-кратний чемпіон СРСР, встановив 31 світовий рекорд і 41 рекорд СРСР.

Поделитесь в соц сетях!

Теги:

Загрузка...