Розкрито нову версію катастрофи на Чорнобильській АЕС

Версія теракту як причини аварії на Чорнобильській АЕС дуже серйозно розглядалася в СРСР. Про це 25 квітня розповів в інтерв’ю ЗМІ генерал-майор ФСБ Росії у відставці Анатолій Ткачук, колишній начальник оперативної групи КДБ СРСР по військах чорнобильської зони.


Ткачук пояснив, що версія про теракт на АЕС розглядалася дуже серйозно. Опитувалися люди, які були свідками незвичайних явищ, побічно вказують на втручання людини. Вся інформація ретельно перевірялася із залученням фахівців різних профілів.

Всі версії скрупульозно вивчалися, аналізувалися групою фахівців. У підсумку причиною аварії на Чорнобильській АЕС були названі некоректні дії персоналу четвертого енергоблоку. При цьому Ткачук зазначив, що дисципліна на АЕС дотримувалася погано. На думку генерал-майора ФСБ, люди могли не усвідомлювати всю небезпеку такого роду аварій, адже раніше не траплялося техногенних катастроф такого роду.

Нагадаємо, аварія на Чорнобильській АЕС сталася 26 квітня 1986 року. Аварія розцінюється як найбільша в історії атомної енергетики і за кількістю загиблих і потерпілих, і за економічним збитком.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...