Розкрито дизайн iPhone 12

У мережі розкрили дизайн iPhone і створили макет майбутнього смартфона Apple.

Відео з прототипом опублікував японський ресурс Macotakara, відомий своїми витоками на тему Apple-гаджетів. Інсайдерам вдалося дістати креслення корпусу майбутнього iPhone і надрукувати його на 3D-принтері.

Експерти вважають, що передбачуваний iPhone 12 в плані дизайну не буде радикально відрізнятися від актуальних смартфонів Apple. Однак округлі бічні рамки, які використовуються в дизайні iPhone 11, замінять на рівні і більш суворі торці. На думку фахівців, таким чином виробник може віддати данину пам’яті iPhone 4, одному зі своїх найвдаліших смартфонів.

Експерти також звернули увагу на магнітний коннектор, який може бути доданий для взаємодії зі стилусом. На даний момент схожий інтерфейс зустрічається у планшетів лінійки iPad Pro. В інших деталях новий iPhone збереже спадкоємність — виріз під Face ID, потрійна камера, роз’єм Lightning.

Презентація нового покоління iPhone повинна пройти у вересні 2020 року. Однак уже в першому кварталі року компанія представить iPhone 9, спадкоємця популярного iPhone SE.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...