Російські дипломати повернулися додому з КНДР на самохідній дрезині

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова порадила журналістам поцікавитися у північнокорейської влади, чому російським дипломатам довелося повертатися на батьківщину на самохідній дрезині.

За її словами, в ситуації, що склалася співробітники вітчизняної дипмісії «проявили мужність», повідомляє «Підйом».
Раніше в офіційному акаунті МЗС РФ в Instagram з’явилося відео, на якому російським дипломатам, які працювали в КНДР, доводиться вручну штовхати дрезину. Виявилося, що таким чином вони поверталися до Росії з країни, з якою припинено пасажирське сполучення.

У супровідному повідомленні говориться, що шлях на батьківщину у восьми співробітників вітчизняної дипмісії з сім’ями зайняв 32 години на поїзді 2 години на автобусі і, нарешті, останній ривок — дрезиною.

«Для цього треба завчасно виготовити візок, поставити її на рейки, розмістити на ній речі, посадити дітей — і в дорогу», — вказали представники МЗС РФ.

Захарова підкреслила, що у дипломатів був інший варіант повернення в Росію — через Китай. Однак в цьому випадку їм довелося б витримувати на території Піднебесної три тижні карантину.
До російського кордону вони вирішили добиратися безпосередньо. Захарова зазначила, що забезпечення транспортом по території КНДР — питання північнокорейської влади. При цьому вона нагадала, що межі Північної Кореї закриті вже протягом року.

«Вивезли (дипломатів) при першій можливості», — заявила офіційний представник МЗС РФ.

Відомо, що після перетину кордону співробітників посольства благополучно доставили в аеропорт Владивостока.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...