Рибак помер від укусу морської змії вперше за 80 років

В Австралії рибалка помер від укусу морської змії. За даними видання The Mirror, такого не траплялося протягом 80 років.

23-річний Гаррі Еванс з англійського міста Пул, графство Дорсет, працював на риболовецькому траулері біля узбережжя Австралії в жовтні 2018 року. Чоловік дивився, що потрапило в рибальську мережу, коли його вкусила півтораметрова морська змія. Спочатку рибалка нічого не відчув, але через деякий час йому стало погано. Незабаром він втратив свідомість.

Члени екіпажу викликали лікарів, незабаром на борт прилетів медичний вертоліт. Доктора спробували зробити серцево-легеневу реанімацію Евансу, проте чоловік помер ще до того, як траулер пристав до берега.

З приводу його смерті порушили розслідування. Посмертна експертиза підтвердила причину смерті від укусу морської змії.

Мати загиблого розповіла, що Еванс «обожнював свій спосіб життя і важку роботу». Незважаючи на те що він переїхав до Австралії, він підтримував зв’язок з батьками.

30 вересня поточного року суд англійського міста Борнмут, графство Дорсет, остаточно визнав причиною смерті чоловіка нещасний випадок.

Морські змії практично безпечні для людини. Вони часто заплутуються в сітях рибалок. Ці рептилії пускають в хід свої отруйні зуби, як правило, при полюванні, і дуже рідко — у випадках самооборони. Якщо морську змію обережно взяти в руки, вона не зачепить людини, однак якщо заподіяти тварині біль, воно блискавично вкусить. Отрута викликає тяжкі наслідки і іноді призводить до летального результату.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...