Разумков розповів, коли у Раді голосуватимуть за допомогою відбитка пальця

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков пообіцяв, що докладе всіх зусиль, аби парламент якнайшвидше перейшов на систему голосування за відбитками пальців.

Про це він сказав, відповідаючи на запитання, коли в парламенті запровадять таку систему, передає УНІАН.

«На жаль, це не такий швидкий процес. Треба встановити Раду-4. Зараз йшла мова лише про сенсорну кнопку, але вона не сертифікована. Ми про це говорили. Вона не передбачена регламентом, на неї не дає гарантію установа, яка її імплементувала. І фактично, вона вже 11 років знаходиться у сплячому режимі, – зазначив він.

«Для того, щоб дійсно відійти від «кнопкодавства» та забути про таку ганебну практику, треба, щоб це була не лише сенсорна кнопка, а щоб це була саме кнопка, яка буде фіксувати індивідуальність того чи іншого народного депутата. А це відбиток пальця – я думаю, що було б не погано. Зараз майже в кожному смартфоні є така функція. Будемо сподіватися, що найближчим часом вона з’явиться і у Верховній Раді», – наголосив він та зауважив, що не може наразі назвати конкретні терміни переходу на систему голосування за відбитками пальців.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...