Пророчиця ще в 70-х роках передбачила епідемію вірусу nCoV

Ванга з Болгарії, якій приписують дар передбачення, попереджала людей про загрозу коронавірусу. Про це розповіла «Комсомольська правда».

За даними газети, ще в 70-х роках минулого століття Ванга пророкувала, що в наступному столітті людство зіткнеться з вірусом, який стрімко пошириться по всьому світу і понесе безліч життів. Однак вона говорила, що епідемія розпочнеться не в Китаї, а в Африці. Як зазначає «КП», Ванга попереджала, що на створення вакцини піде рік, а це на диво добре узгоджується з прогнозами сучасних вчених.

Ще одне пророцтво про коронавіруси можна знайти у Нострадамуса. Катрен 22 з його першої центурії говорить: «Розруха і смерть осідлають науку, все життя втратить і цінність і сенс». Однак цю фразу можна підігнати під безліч інших подій.

Попередження про небезпеку приходили не тільки від «потойбічних сил». Фізик-теоретик Стівен Хокінг у своїй книзі «Маленькі відповіді на великі питання» попереджав про появу генно-модифікованих вірусів. Він був упевнений, що одного разу якийсь вірус вирветься з лабораторії і вразить людство.

Підозри, що вірус могли створити в китайському інституті вірусології неодноразово висловлювалися. Однак вчені їх відкидають.

Заступник глави департаменту біології патогенів Уханьского університету Ян Чжаньци відзначав, що місцевий інститут вірусології є лабораторією біологічної безпеки 4-го рівня, і його захисні заходи надзвичайно суворі. Йі Сяо, вірусолог з китайського університету, заявляв, що, використовуючи сучасні технології, вчені не можуть створити новий вірус з нічого, вони здатні тільки відтворити вже існуючі інфекції.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...