Принц Вільям захотів модернізувати монархію

Онук британської королеви Єлизавети II, герцог Кембриджський Вільям вже роздумує над тим, як він хоче модернізувати систему в країні.

Про це знайоме з ситуацією джерело розповіло US Weekly.

За його інформацією, 39-річний принц «вже думав про майбутнє монархії і зміни, які він внесе», навіть не дивлячись на те, що офіційно є другим в черзі на престол після свого батька Чарльза. Відзначається, що хоча Вільям поважає протокол і традиції, він бачить своєю місією встановлення більш близького зв’язку з народом.

«Він і [його дружина] Кейт успішно створили здоровий баланс між відкритістю і завісою таємниці, яка оточує королівську сім’ю. (…) Він приймає той факт, що бути в центрі уваги — частина роботи, і його це влаштовує», — поділився співрозмовник видання.

Джерело додало, що принц серйозно ставиться до майбутньої ролі короля і вважає великою честю і привілеєм зайняти таку посаду. «Монархія і його сім’я завжди будуть для нього на першому місці», — вважає він. Співрозмовник додав, що за роки Вільям «більш ніж довів, що гідний» престолу, а його дружина Кейт і далі буде прекрасною опорою.

Раніше експерти засумнівалися, що у принца Чарльза є шанси стати королем.

Принц Чарльз — старший син королеви Єлизавети II, який повинен успадкувати британський престол після неї. Крім нього, у Єлизавети II ще троє дітей: принцеса Анна, принц Едвард і принц Ендрю, в 2019 році склав повноваження через звинувачення в зґвалтуванні неповнолітніх дівчат. Друге місце в черзі на британський престол займає син Чарльза принц Вільям. Його молодший брат принц Гаррі в 2020 році склав обов’язки старшого члена королівської сім’ї і переїхав в США.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...