Правитель Дубая на два роки заточив доньку під варту

Правитель Дубая, прем’єр-міністр Шейх Мохаммед ібн Рашид Аль Мактум два роки тому посадив під варту і з тих пір тримає під замком свою дочку Шейху Латіфа бинт Мохаммед ібн Рашид Аль Мактум, яка намагалася втекти з країни.

Про це вона сама розповіла в знятому потайки відео для документального фільму телеканалу «Бі-бі-сі». Надані британським мовленням кадри опублікував у себе американський CNN.

У ролику 35-річна жінка розповідає, що її тримають на віллі, перетвореної в тюрму — в’язниці, яку охороняють 30 поліцейських, не може навіть відкрити жодне з вікон. Вона постійно перебуває на самоті і, за її словами, не має доступу до медичної допомоги.

Останній раз її бачили на публіці в 2018 році — на яхті біля берегів Індії. Після цього стався спільний рейд спецслужб Індії і ОАЕ, за допомогою якого силовики повернули принцесу в Дубай. Уточнюється, що це була друга її спроба втекти: першу вона зробила ще в 2002 році, будучи підлітком.

Після цього, в грудні 2018 року, її відвідувала комісар ООН з прав людини, колишній президент Ірландії Мері Робінсон. Робінсон прийшла до висновку, що принцесі ніщо не загрожує, але потім пояснила, що родичі Латіфа переконали її в тому, що та страждає від біполярного розладу і небезпечна сама для себе.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...