Porsche і Boeing створять літальний автомобіль

Компанії підписали угоду і мають намір досліджувати ринок преміального міського повітряного транспорту майбутнього.

В рамках партнерства компанії створять міжнародну команду для аналізу потенціалу даного ринку і можливості розвитку преміального сегмента літальних повітряних автомобілів.

Нагадаємо, що підрозділ Boeing — Boeing Aurora Flight Sciences розробляє концепцію повністю електричного вертикального злітно-посадкового транспорту, а перший прототип вже піднімався в повітря. Фахівці Boeing спільно з дочірньою компанією Porsche — Porsche Engineering Services GmbH і Studio FA Porsche займуться розробкою нового прототипу преміального апарата.

«Porsche прагне розширити свою діяльність в даному напрямку і стати провідним брендом у сфері преміального міського повітряного транспорту майбутнього», — заявив глава відділу продажів Porsche Детльов фон Платен.

У дослідженні Porsche Consulting, проведеному в 2018 році, прогнозується, що ринок міського повітряного транспорту почне активне зростання після 2025 року. Дослідження також підтверджує, що міська літальний транспорт перевозитиме пасажирів швидше, з меншими витратами і більшою гнучкістю, ніж традиційні наземні засоби пересування.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...