Поранений в Карабасі журналіст Le Monde подякував усім, хто допоміг його врятувати

Журналіст французького видання Le Monde Алан Каваль, поранений в Нагірному Карабасі в результаті обстрілу азербайджанських ВС, подякував усім, хто допоміг врятувати йому життя.

Він нагадав, що був поранений першого жовтня під час артилерійського обстрілу міста Мартуні. Разом з ним перебували вірменський журналіст Ерміне Вірабян, фотожурналіст Рафаель Ягобзаде, а супроводжував їх 28-річний Гриша Нарінян, який помер.

«Я постійно думаю про нього і його сім’ю. Гриша помер, тому що хотів, щоб світ знав, через що проходить його народ», — зазначив він.

Каваль розповів, що відновлюється крок за кроком, день за днем. І вирішив на цьому довгому шляху згадати і відзначити кожного, хто вніс свою лепту в його порятунок в Мартуні, Степанакерті, Єревані та Парижі. Він подякував усім — від рядового жителя Мартуні, до президента Франції Еммануеля Макрона.

«Хтось із них знаменитий, деякі — мої друзі, а інших я ніколи не дізнаюся. Цей ланцюжок людей, серед яких жителі міста, які перевозили мене і зіграли вирішальну роль в перші хвилини після поранення, журналісти, витягнув мене з під обстрілу, і , звичайно, лікарі медцентру Мартуні, які в розпал нападу на своє місто знайшли час врятувати двох іноземців «, — написав журналіст.

Крім французьких журналістів першого жовтня поранення отримали журналіст 24News.am Севак Вардумян і оператор ArmeniaTV Арам Григорян.

8 жовтня же час обстрілу азербайджанськими ВС храму Казанчецоц (собор Святого Христа Всеспасителя) поранення отримали військовий оглядач

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...