Після щеплення AstraZeneca жінка в Австралії покрилася синцями

Мешканка Австралії Морін Дебоік, жінка 80 років, зіткнулася з симптомами у вигляді страшних синців по всьому тілу після вакцинації препаратом від коронавірусу виробництва компанії AstraZeneca.

Про це в суботу, 8 травня, повідомляє Daily Mail.

На даний момент Дебоік протягом двох тижнів перебуває в лікарні Фіони Стенлі в Перті, а її станом стурбовані всі родичі. Спочатку, каже дочка жінки Труді Лав, велика пляма з’явилася на мові, проте потім величезні темні синці стали поширюватися по всьому тілу.

Кількість тромбоцитів в організмі жінки впало до нульового рівня. Їй зробили два переливання крові, що дозволило підняти їх до двох. Уточнюється, що Дебоік була проведена біопсія кісткового мозку, яка показала, що організм жінки виробляв достатньо білих тромбоцитів, однак зараз він атакує і руйнує ці згустки крові. Є ймовірність, що Дебоік доведеться видалити селезінку, проте сім’я постраждала сподівається на її повне одужання.

Вакцинація препаратом AstraZeneca здійснюється в два уколи. Відповідний симптом проявився у жінки після першого, в зв’язку з чим було прийнято рішення призупинити введення другої дози. Департамент охорони здоров’я Західної Австралії займається розслідуванням даного випадку.

В цей же день, 8 травня, стало відомо про виявлення двох нових випадків рідкісного тромбозу в мозку у Франції після вакцинації препаратом виробництва компанії AstraZeneca. Один з випадків завершився загибеллю 60-річної жінки.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...