Пентагон готується представити публічну доповідь про НЛО

Публікація матеріалів про те, що відомо американському уряду про непізнані літальні об’єкти, повинна відбутися протягом місяця.

В кінці минулого року Дональд Трамп зобов’язав американські спецслужби і Міноборони США підготувати доповідь про НЛО. Відповідно до законопроекту про бюджет на 2021 рік, документ повинен бути представлений конгресу протягом 180 днів — тобто до 25 червня.

Про те, як американська влада всерйоз зацікавилася НЛО, CNN розповів оглядач журналу The New Yorker Гідеон Льюїс-Краус:

«Найпростіша відповідь полягає в тому, що в уряді США завжди були люди, які цікавилися феноменом НЛО — хтось в якості хобі, а хтось в силу гіпотетичної загрози або потенціалу для нацбезпеки. І так вийшло, що в 2007 році хтось із них зіткнувся з нині покійним Гаррі Рідом, на той момент главою демократичної більшості в сенаті. Він і два інших сенатора навіть намітили виділення коштів на проведення якоїсь незалежної інспекції. Але в підсумку цей невеликий пункт бюджету помітила журналістка, яка висвітлювала тему НЛО більше 20 років, і вона запропонувала свій матеріал The New York Times. Публікація вийшла в 2017 році і ознаменувала культурний зрушення. А вже мені в своїх розслідуваннях вдалося встановити, що саме масовий громадський інтерес до того, що не цікавляться чи влади феноменом НЛО, схоже, привів до того, що влада зацікавилася феноменом НЛО».

За даними CNN, в підготовлюваній доповіді повинен міститися детальний аналіз всіх американських розвідданих про НЛО. Крім того, спецслужби США і Пентагон повинні інформувати конгрес, чи слід на підставі наявних даних вважати феномен загрозою нацбезпеці. І звичайно ж, частина глав документа напевно буде засекречена.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...