Пацієнт заблукав в приміщенні лікарні і провів три дні в підвалі

У місті Желєзногорську Красноярського краю місцевий житель провів три дні в підвалі лікарні №51 після операції.

Сюжет про це випустило «Муніципальне телебачення. Железногорськ». 35-річного Павла Богданова госпіталізували з загострилися панкреатитом. Чоловік зник 16 вересня, на наступний день його виписали за порушення режиму стаціонару — вважалося, що пацієнт утік з лікарні, тому його шукали волонтери і поліцейські. Богданова намагалися знайти на території лікарняного містечка, в парках, на стадіоні і в розташованих поруч будівлях. Волонтери поширили орієнтування по всьому місту, після чого звернулися до журналістів.

Чоловіка знайшли 18 вересня з допомогою кінологів. Він не зміг згадати, як опинився в темряві. Ніхто з медперсоналу його також не бачив. Самостійно знайти вихід з підвалу пацієнт не зміг і блукав протягом декількох днів, так як на його крики ніхто не відгукнувся.

Командир пошуково-рятувальної групи розповів, що родичі добилися дозволу на вхід в підвал лікарні, так як по камерах Богданов не виходив у місто. Рятувальник додав, що чоловік потрапив до підвалу «за станом здоров’я», проте не уточнив подробиць.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...