П’ятирічний хлопчик відкопав кістки стародавнього носорога. Фото

П’ятирічний хлопчик в місті Петровськ-Забайкальський знайшов кістки і зуби стародавнього шерстистого носорога в купі піску, розповіла мама дитини Дар’я Леснова.

«У місті Петровськ-Забайкальський біля Палацу культури і спорту привезли пісок для благоустрою. Мій син любить в розкопки грати. Він спочатку бігав по купі, потім спіткнувся об щось тверде і почав копати. Відкопав частина черепа, зуби, кістки. У нас сім’я лікарів, ми спочатку подумали, що це кістки великої рогатої худоби. Але пізніше я наважилася, сфотографувала ці фрагменти і відправила фотографії на палеонтологічний форум. Експерти підтвердили припущення про те, що це останки стародавньої тварини — шерстистого носорога», — розповіла Леснова.

Палеозоологи, член палеонтологічного товариства при РАН Олексій Бондарев заявив, що ідентифікував кістки шерстистого носорога по фотографії.

Директор краєзнавчого музею міста Петровськ-Забайкальський Світлана Номоконова розповіла, що знайдені фрагменти не пройшли експертизу.

«Ми будемо домовлятися з археологами і в подальшому проводити експертизу. У нас в місті такі знахідки вже були. Пісок привезений з кар’єру, будемо обстежувати кар’єр. На даний момент музею передано два зуба, хребет і кістки», — сказала Номоконова.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...