П’ять відвідувачів торгового центру потрапили в лікарню після «битви за подарунки»

В австралійському Сіднеї покупці влаштували тисняву під час роздачі повітряних кульок з подарунками в торговому центрі Westfield Parramatta. Про це повідомляє видання The Guardian.

Молл організував різдвяну роздачу повітряних кульок з призами всередині. В результаті серед покупців торгового центру почалася битва за подарунки, кілька людей отримали травми.

Лікарі надали допомогу 12 покупцям на місці події, ще п’ятеро людей потрапили до лікарні.

Інспектор Філ Темплмен розповів, що у трьох з госпіталізованих пацієнтів серйозні травми, в тому числі гематоми на грудях і шиї. Вони скаржилися на болі в спині, нудоту і запаморочення. Темплмен закликав відвідувачів торгових центрів зберігати пильність і стежити за безпекою оточуючих людей в передсвятковий період.

Представники компанії — власника торгового центру Scentre Group заявили, що їх команда працювала оперативно: допомогла покупцям, викликала екстрені служби і забезпечила безпеку.

Раніше повідомлялося, що в Малайзії дві літні жінки загинули в тисняві за купонами на безкоштовну їжу. У 78-річної Ло Айон Нан і 85-річної А По, що стояли в черзі, почалися проблеми з диханням, вони впали, і їх на смерть затоптав натовп.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...