Норвезький масовий вбивця Андерс Брейвік хоче заробляти на фільмах про його життя

Норвезький масовий вбивця Андерс Брейвік відправив 20 листів кінематографістам з пропозицією зняти фільм про його життя.

Права на сценарій і автобіографічну книгу він оцінив в £ 7 млн.

Про це повідомляє британське видання The Sun on Sunday.

За даними газети, 42-річний Брейвік, який відбуває 21 рік позбавлення волі за вбивство 77 осіб, написав власний сценарій фільму і біографію, права на які збирається продати.

«Прагнення Брейвіка до слави, грошей і свободи є образою його жертв і їх сімей. Те ж саме і з його тюремної життям. Він ніколи не вибачався за свої злодіяння і не збирається робити цього », — сказало виданню джерело.

Біограф Асне Зейерстад, яка написала книгу про Брейвіка, сказала, що він «ніколи не виявляв каяття. Йому потрібна сцена, місце, де можна поділитися своїми думками і посланням, отримати більше прихильників».

У той же час, за даними The Sun, Брейвік вважає, що норвезький лібералізм, відкритість і доступність інформації означають, що у нього є всі шанси продати права на свою історію життя.

Злочинець відбуває покарання за вчинення терактів в Норвегії в липні 2011 року. Брейвік підірвав бомбу в урядовому кварталі Осло, а потім, переодягнувшись в поліцейського, розстріляв співробітників і гостей молодіжного табору Норвезької робочої партії на острові Утойя. Більшість з 77 його жертв були підлітками — наймолодшим з них було всього 14 років. У липні 2018 року загиблим в від рук злочинця відкрили пам’ятник в Осло.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...