НАСА запустить систему моніторингу зміни клімату

Національне управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору (НАСА) створює нову обсерваторію системи Землі, яка дозволить прогнозувати і відстежувати кліматичні зміни і стихійні лиха.


Глава НАСА Білл Нельсон підкреслив, що урагани стали більш руйнівними через процес глобального потепління. За його словами, нова обсерваторія надасть світу безпрецедентне розуміння кліматичної системи Землі, забезпечить фахівців даними нового покоління для пом’якшення наслідків зміни клімату та захищатиме від стихійних лих.

Відзначається, що рамках обсерваторії системи Землі кожен супутник буде унікальним, доповнюючи інші в створенні тривимірного зображення самої планети і атмосфери.

Раніше президент США Джозеф Байден виділив один мільярд доларів з федерального бюджету на підготовку країни до сезону ураганів. Однак це не вся сума, яка передбачена на рік, виходячи з досвіду минулих років. У 2020 році в США було зафіксовано 22 великих стихійних лиха. Загальна сума збитку перевищила 100 мільярдів доларів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...