На Рівненщині наркоторговця засудили до восьми років

Погодившись із позицією Дубенської місцевої прокуратури Рівненської області, суд визнав достатніми зібрані правоохоронними органами докази для винесення обвинувального вироку стосовно 33-річного жителя міста Броди, який вчинив тяжкі злочини у сфері незаконного обігу наркотичних засобів.

Как передает zik.ua, процесуальне керівництво та підтримання обвинувачення у кримінальному провадженні за ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) здійснювалось Дубенською місцевою прокуратурою.

У суді доведено, що чоловік у 2017 році на території Радивилівського району незаконно придбавав, зберігав та збував охочим особливо небезпечні наркотичні засоби (канабіс). Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури Рівненщини.

Згідно з вироком Дубенського міськрайонного суду Рівненської області, з урахуванням позиції прокуратури, обвинуваченого визнано винним у вчиненні тяжких злочинів і призначено покарання у вигляді 8 років позбавлення волі. Вирок суду законної сили ще не набрав. 

Поделитесь в соц сетях!

Теги:

Load...
Загрузка...