На Філіппінах півень убив поліцейського

Філіппінський поліцейський загинув в результаті нападу півня. Про це повідомляє Philippine News Agency.

У поліцейську дільницю муніципалітету Сан-Хосе надійшло повідомлення від жителів села Мандуганг про те, що в одному з приміщень там проходять незаконні півнячі бої. Співробітники поліції організували рейд.

Під час нього на начальника ділянки лейтенанта Крістіана Болока напав півень. Птах серйозно пошкодив артерію на його лівому стегні — до ноги птаха було прикріплений гостре сталеве лезо. Поліцейський був доставлений в лікарню, проте лікарі лише констатували його смерть.

«Ми втратили брата, який пожертвував своїм життям в ім’я служби. Філіппінська національна поліція сумує з приводу передчасної кончини лейтенанта Болока і висловлює глибоке співчуття його близьким», — заявив директор поліції провінції Північний Самар Арнел Апуд.

За підсумками рейду, в ході якого півень вбив поліцейського, були затримані троє учасників незаконних півнячих боїв і конфісковані сім бойових півнів і гроші для ставок в розмірі 550 філіппінських песо.

Проведення півнячих боїв на Філіппінах дозволено в призначених для цього місцях по неділях і святкових днях. В даний час вони заборонені в Північному Самарі через те, що в серпні в ході них кілька людей заразилися COVID-19.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...