Морська рибка повернула чоловікові загублену в морі обручку

В англійському місті Пензанс, графство Корнуолл, дрібна морська риба допомогла чоловікові знайти втрачену обручку. Про це повідомляє газета The Cornishman.

19 жовтня 44-річний Ден Левін плавав в районі скелястого мису Баттери Рокс. Чоловік зізнався, що зазвичай перед запливом у море знімає обручку, проте на цей раз забув це зробити. Він проплив близько 400 метрів і на березі виявив, що з пальця зникла прикраса.

«Я розмістив в Facebook пост і попросив місцевих жителів повернути мені обручку, якщо воно випадково попадеться їм під час снорклинга або риболовлі. Але насправді я особливо не розраховував, що знову його побачу, — розповідає Левін. — Я переживав, бо дружина сама розробила дизайн кільця. Ми в шлюбі вже 13 років. Коли я сказав їй про втрату, вона теж засмутилася».

На наступний день подружжя Гарі і Емма Спайрс гуляли по мису і почули підозрілий сплеск в воді. На поверхні хлюпала маленька чорна рибка. «Гарі опустився на коліна і побачив під невеликим виступом кільце, що виблискує під водою, — каже Левін. — Він міг і не помітити його, якби не рибка».

Гарі розмістив фотографію знахідки в групі втрачених речей. Друзі Дена побачили публікацію і розповіли йому. Виявилося, Спайрс був батьком друзів Левіна та його дружини. Однак він не був в курсі, кому належить обручка.

«Дякую всім, хто поділився моїм повідомленням у себе на сторінці Facebook, а також Гарі, Еммі і маленькій рибці», — подякував британець.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...