Мільйони американців все ще готові проникнути на секретну базу «Зона 51»

Два мільйони людей готові штурмувати секретну військову базу «Зона 51» Військово-повітряних сил США, щоб звільнити прибульців.

Командування ВПС попередило, що військові відкриють вогонь на поразку по уфологам. Конспірологи впевнені, що в «Зоні 51» в штаті Невада уряд США контактує з позаземними цивілізаціями і ставить досліди над прибульцями.

У 2013 році підозри любителів теорії змови підтвердилися: ЦРУ розсекретило ряд документів. Розкрили точне розташування зони, якого до цього ніхто не знав. Знаходиться вона в пустелі Мохаве, в 160 кілометрах від Лас-Вегаса, поруч з авіабазою Едвардс.

До 1950 року тут був полігон, де військові пілоти вправлялися в повітряної стрільби. Чому об’єкт назвали саме «Зоною 51», невідомо. Передбачається, що це пов’язано з близькістю до ядерного полігону в Неваді, який поділявся на нумеровані зони. У 1950-х в «Зоні 51» випробовували літаки-розвідники U-2, які здійснювали польоти і над СРСР.

З тих пір, за офіційною інформацією, там проводять військові навчання. База як і раніше строго секретна.

Легенди про НЛО

Про «невпізнані об’єкти» над базою любителі таємниць заговорили в 1950-х, якраз коли засекречені літаки-розвідники незвичайної форми здійснювали над пустелею пробні польоти. Командування американських ВПС не поспішало розвіяти чутки. Цікавим влади відповідали, що побачене над пустелею — «природне явище» або наслідки польотів апаратів, які вивчають погодні умови на великій висоті.

Випробування U-2 завершилися в кінці 1950-х, але базу не закрили. Її продовжили використовувати для тестування військових літальних апаратів. У їх числі були ударний літак F-117 «Нічний яструб» (F-117A) і літак-розвідник А-12.
Легенди про прибульців на базі проте вже встигли стати частиною поп-культури Північної Америки. У 1989 році Роберт Лазар, який нібито працював в «Зоні 51», звинуватив владу в брехні і розповів про дев’ять інопланетних кораблях, що зберігаються на базі. Ніяких доказів не навів. Пояснив все просто: уряд знищив інформацію.

Фото Gettyimages.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...