Мільйонера Роберта Дарста визнали винним у вбивстві 21-річної давності

Магнат в сфері нерухомості і американський мільйонер Роберт Дарст визнаний винним у вбивстві першого ступеня у 2000 році його близької знайомої Сюзан Берман.

Про це повідомило агентство Associated Press. За його відомостями, присяжним суду Лос-Анджелеса (штат Каліфорнія) знадобилося три дні на обговорення, щоб винести рішення у цій справі. Сам Дарст не був присутній на слуханні, так як знаходиться на самоізоляції після контакту з зараженим коронавірусом.

Як зазначає агентство, в ході допиту Дарста в суді він плутався в свідченнях і в кінці сам визнав, що «дуже складно повірити і прийняти» то, що він направив записку із зазначенням місцезнаходження тіла Берман і при цьому не вбивав свою близьку знайому.

Тепер 78-річному магнату загрожує довічне ув’язнення. Судове слухання, на якому суддя оголосить вирок, намічено на 18 жовтня. Стан Дарста, який володіє рядом офісних будівель в центрі Нью-Йорка, в даний час оцінюється в $ 100 млн.

У 2015 році під час зйомок документального серіалу під назвою «Прокляття: життя і смерті Роберта Дарста» (The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst) він ненароком зізнався в скоєнні кількох вбивств. «Ну ось і все. Тебе спіймали. Що я зробив? Вбив їх всіх», — сказав він, коли відійшов у ванну кімнату, не знявши з себе мікрофон.

У березні того ж року Дарст був заарештований в Новому Орлеані (штат Луїзіана). Бізнесмен також підозрюється в причетності до загадкового зникнення своєї першої дружини Кетлін Дарст в 1982 році. Сам він довгі роки заявляв, що не має «жодного уявлення» про те, хто вбив Берман, і не знає, що сталося з його першою дружиною.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...