Microsoft веде переговори про придбання додатка TikTok

Microsoft заявляє, що все ще обговорює потенційну покупку TikTok, через кілька днів після того, як президент Дональд Трамп заявив, що заборонить популярній відео-програмі короткої форми працювати в США.

У своїй публікації Microsoft повідомила, що її генеральний директор Сатья Наделла поспілкувалася з Трампом про купівлю додатку, який належить китайському стартапу ByteDance. Американські розробники протягом тижнів висловлювали занепокоєння щодо програми, оскільки напруга між США та Китаєм посилюється, багато хто стверджує, що це може становити загрозу національній безпеці.

«[Майкрософт] зобов’язується придбати TikTok за умови повного перегляду безпеки та надання належних економічних вигод для Сполучених Штатів, включаючи казначейство Сполучених Штатів», — сказала компанія.

«Під час цього процесу Microsoft сподівається на продовження діалогу з урядом США, в тому числі з президентом», — додала компанія.

Публікація в блозі штату Вашингтон передбачає, що TikTok може запобігти забороні, яку Трамп погрожував у п’ятницю ввечері, коли він сказав, що може використати надзвичайні економічні повноваження або розпорядження виконавчої влади, щоб заблокувати роботу програми у США. Зауваження Microsoft також надходять після того, як Wall Street Journal повідомив, що переговори компанії з ByteDance були припинені після коментарів Трампа.

Угода створить нову структуру, в якій Microsoft буде власником та керуватиме послугами TikTok у США, Канаді, Австралії та Новій Зеландії. У рамках угоди Microsoft заявила, що гарантує, що всі приватні дані американських користувачів TikTok будуть передані та зберігаються у Сполучених Штатах.

Раніше TikTok підкреслював, що його користувацькі дані в США вже зберігаються на серверах, що базуються в США і створюються резервними копіями в Сінгапурі, і тому вони не підпадають під дію законодавства Китаю, як боялися деякі американські чиновники.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...