Мер Портленда застосував перцевий балончик проти чоловіка без маски

Мер американського міста Портленд Тед Уїллер з міркувань безпеки застосував перцевий балончик проти чоловіка, який, звинувачуючи його у відсутності маски в кафе, сам підійшов досить близько, будучи без засобів індивідуального захисту, повідомляє місцеве видання Oregonian з посиланням на документ поліції.


Як повідомив Уїллер поліції, він разом з екс-мером міста Семом Адамсом перебували в пабі і закінчили вечеряти, коли до них підійшов чоловік середніх років. Чоловік звинуватив мера в тому, що той брав їжу на території закладу без маски. Уїллер йому відповів, в свою чергу, що вони вечеряли під навісом, а там маска не потрібно, відповідно до діючих правил.

Чоловік, який сам був без маски, проте, пройшов за мером до його машини, і був, за його словами, на відстані близько метра від його особи і весь цей час вів зйомку. Мер зізнався, що почав побоюватися за свою безпеку.

«Я йому чітко сказав, щоб він відстав від мене. Він цього не зробив, тому я повідомив йому, що у мене при собі є перцевий балончик, і я його застосую, якщо він не відступить. Він залишився близькій відстані, я дістав балончик з перцевим газом і бризнув йому в очі», — йдеться в заяві мера, поданому в поліцію.

Після цього Уїллер дав чоловікові пляшку води, щоб той протер очі. Мер заявив правоохоронцям, що не пам’ятає, щоб коли-небудь бачив цю людину раніше. За словами представника мера Тіма Беккера, Уїллер «співпрацює з поліцією в рамках розслідування».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...