Кожен десятий українець став потерпілим від злочинців

Кожен десятий громадянин України протягом 2018 року став постраждалим від правопорушень.

Про це свідчать результати соціологічного опитування громадської думки про діяльність Нацполіціі, проведеного Харківським інститутом соціальних досліджень в листопаді-грудні минулого року, — передає УНІАН.

«Наші дослідження показали, що 40% не зверталися в поліцію з різних причин. Частина з них не вірить в ефективність такого звернення, частина вважає, що поліції байдуже, частина намагається вирішити питання самостійно», — зазначив директор Харківського інституту соціальних досліджень Денис Кобзін під час презентації дослідження. Однак, за його словами, кожен третій громадянин довіряє поліції.

«Поліція є одним з лідерів довіри серед державних інститутів в Україні. Майже кожен третій довіряє поліції», — сказав Кобзін, додавши, що третина опитаних громадян назвали роботу поліції ефективною. Зокрема, найкраще роботу поліцейських оцінили жителі Тернопільської, Львівської, Волинської, Донецької та Рівненської областей. У той же час визнали недостатньо ефективною роботу поліцейських громадяни в Київській, Херсонській, Житомирській і Дніпропетровській областях, а також в Києві.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...