Корабель Маска зібрався встановити новий рекорд на МКС

Корабель Crew Dragon Ілона Маска, що перебуває на Міжнародній космічній станції (МКС), в неділю поб’є американський рекорд по тривалості польоту пілотованого космічного корабля, повідомило НАСА.


Рекорд США належить кораблю Apollo з екіпажем з Джеральда Карра, Едварда Гібсона і Уїлльяма Поуга, який в 1973-1974 роках пробув на орбітальній станції Skylab 84 дня. Планується, що цей рекорд буде побитий в неділю. До речі, світовий рекорд тривалості польоту пілотованого космічного корабля належить російському «Союзу ТМА-9», який в 2006-2007 роках разом з росіянином Михайлом Тюріним і американцем Майклом Лопесом-Алегріа провів на МКС 215 діб.

Раніше повідомлялося, що в листопаді Crew Dragon доставив на МКС астронавтів НАСА Майкла Хопкінса, Віктора Гловера і Шеннон Уокер, а також японця Соїті Ногуті. Їх повернення на Землю очікується в кінці квітня — початку травня, тривалість польоту Crew Dragon складе 160-170 днів.

Зараз на МКС також працюють російські космонавти Сергій Рижиков і Сергій Кудь-Сверчков, і американський астронавт Кетлін Рубінс, які були доставлені на станцію «Союзом МС-17». Повернутися на Землю вони повинні 17 квітня.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...