Компанія Маска створить антропоморфного робота Tesla Bot

Компанія Tesla анонсувала появу робота-гуманоїда Tesla Bot власної розробки.

Прототип моделі, оснащеної штучним інтелектом (ШІ), з’явиться в 2022 році, повідомляє спеціалізований портал Teslarati.

Робот буде оснащений набором датчиків, що застосовуються в електромобілях Tesla.

Як заявив глава компанії Ілон Маск під час виступу на презентації новинок, висота робота складе 172 сантиметри, а вага — близько 56 кілограмів. Замість обличчя у нього буде екран для відображення інформації, а руки і ноги будуть управлятися за допомогою 40 сервоприводів.

«Якщо задуматися, Tesla вже зараз можна назвати найбільшим в світі виробником роботів, тому що наші машини нагадують напіврозумних роботів на колесах», — цитує підприємця ЗМІ. Також Маск додав, що розроблені його компанією технології було б логічно «наділити в людиноподібну форму». За його словами, робот буде корисний в побуті, наприклад, зможе ходити в магазин і приносити різні предмети. «Передбачається, що він буде доброзичливим», — уклав глава компанії.

Раніше Маск поділився успіхом у створенні мозкового чипа. Прототипи й вдосконалена модель робота для їх автоматизованої імплантації були успішно перевірені на двох свиней. Пристрій дозволяв вченим стежити за активністю відчутних центрів мозку тварини за допомогою бездротової технології, відстежуючи те, чого стосується свиня своїм п’ятачком. У перспективі розробка дозволить боротися з епілепсією, паралічем та іншими хворобами, при яких робота головного або спинного мозку порушується.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...