Компанія Google зізналася в випадковому витоку даних користувачів

Через системної помилки їх особисті відео потрапили в чужі руки, передає 9to5google.

Видання повідомляє, що через неназвану помилку сервісу для архівування Google Takeout в мережу могли бути злиті дані тисяч користувачів. З 21 по 25 листопада 2019 року деякі користувачі сервісу випадково отримали доступ до відео інших людей з Google Photo. Незважаючи на те що збій стався в листопаді минулого року, Google почала повідомляти своїх клієнтів тільки зараз.

Компанія принесла вибачення за незручності і порекомендувала користувачам зробити черговий експорт контенту, видаливши раніше існуючий архів. За інформацією Google, системний збій торкнувся менше 0,01 відсотка користувачів, компанія встигла усунути неполадку. Компанія звітувала, що число користувачів Google Photo перевищує один мільярд, тому витік могла торкнутися близько 100 тисяч чоловік.

«Ми виправили основну проблему і провели поглиблений аналіз, щоб такого більше не сталося. Нам дуже шкода, що так сталося», — йдеться в повідомленнях, які Google направила своїм користувачам. За інформацією компанії, збій не вплинув на інші сервіси, крім Google Takeout і Google Photo.

В кінці січня користувачі Android 9 звинуватили мобільну операційну систему в видаленні особистих фотографій. Власники смартфонів звернули увагу, що викачані з інтернету знімки або перестають відкриватися, або безслідно зникають з пам’яті пристроїв.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...