Китай відкрив новий центр захисту прав інтелектуальної власності

Китай схвалив створення центру захисту прав інтелектуальної власності в автономному районі Внутрішня Монголія, повідомили в Національному управління інтелектуальної власності КНР (NIPA), передає агентство Синьхуа.

Перший у своєму роді на території північного заходу Китаю центр надаватиме більш ефективні послуги із захисту прав інтелектуальної власності підприємствам в області біології і нових матеріалів.

За словами адміністрації, центр має важливе значення для розвитку Внутрішньої Монголії як важливої ​​бази енергетичних та стратегічних ресурсів, а також сільськогосподарської та тваринницької продукції. На сьогоднішній день в Китаї налічується 50 центрів захисту прав інтелектуальної власності, в тому числі будуються, по всій країні.

Створення центрів є частиною постійних зусиль Китаю щодо зміцнення захисту прав інтелектуальної власності. З 2016 NIPA створила центри захисту прав інтелектуальної власності у співпраці з місцевими органами влади для вирішення проблем, пов’язаних зі збором доказів, тривалістю і вартістю розслідувань..

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...