Керівник Skoda покине компанію після п’яти успішних років

Керівник бренду Skoda Бернхард Майєр покине чеську компанію 31 липня.

Про нове місце роботи досвідченого топ-менеджера нічого не сказано, але в Volkswagen Group фахівця хвалять: бос концерну Герберт Дісс назвав роки правління Майєра в Skoda «одними з найуспішніших в 125-річній історії марки».

Бернхард Майєр був призначений главою Skoda після дізельгейту в листопаді 2015 року. За неповні п’ять років генеральному директору вдалося збільшити щорічні продажі Skoda на 200 тисяч штук, поповнити лінійку чеської фірми трьома кросоверами — Kodiaq, Karoq і Kamiq, а також закласти основи першого електрокара Enyaq.

В автомобільному бізнесі 60-річний Бернхард Майєр працює понад тридцять років. Кар’єру німець починав в кінці 1980-х в BMW, потім протягом майже п’ятнадцяти років працював в Porsche, перш ніж очолити Skoda. Чи залишиться Майєр в Volkswagen Group неясно: подробиці можуть з’явитися в серпні, коли рада директорів Skoda назве ім’я нового глави бренду.

Німецька газета Handelsblatt вважає, що відхід Майєра — наслідок занадто успішного керівництва Skoda. Нібито на деяких ринках чеський бренд збільшив продажі за рахунок «материнської» компанії Volkswagen, що не сподобалося раді директорів концерну.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...