Ілон Маск розповів, коли Starlink буде доступний за межами США

Американська компанія SpaceX розраховує запустити тестування супутникового інтернету Starlink в країнах Євросоюзу навесні 2021 року.

Про це повідомив глава компанії Ілон Маск на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter.

У серії повідомлень засновник SpaceX поділився планами компанії по розгортанню програми тестування системи Starlink. В даний час компанія веде закрите тестування системи Starlink в декількох північних штатах США і на півдні Канади.

Маск заявив, що найближчим часом компанія розраховує залучити до тестування ще кілька тисяч учасників. Він додав, що на початку 2021 року географія охоплення системи Starlink може бути розширена за рахунок країн Євросоюзу. Глава SpaceX зазначив, що впровадження цієї системи доведеться окремо узгоджувати в кожній з держав ЄС, тому тестування буде розгортатися поетапно.

Планується, що в деяких з країн Євросоюзу тестування Starlink почнеться в лютому або березні 2021 року. В середині наступного року в SpaceX розраховують запустити тестування Starlink в Індії.

Компанія SpaceX розгортає угруповання навколоземних супутників системи Starlink з 2018 року. Зараз на орбіті перебуває близько 900 малих супутників, а загальний склад угруповання може бути доведений до декількох десятків тисяч апаратів. У SpaceX планує надавати послуги супутникового інтернету Starlink в важкодоступних регіонах світу, не охоплених наземними лініями широкосмугового інтернету.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...