Huawei почала завчасно готуватися до санкцій США

Huawei почала готуватися до санкцій США ще 10 років тому.

Незважаючи на загострилися відносини між США і китайською компанією Huawei, телекомунікаційний гігант працює всупереч всім санкцій з боку американського уряду. Вдається це завдяки далекоглядній політиці та підготовці до подібного обмеження, яке всередині компанії почалося ще десять років тому.

Усередині Huawei подібну політику називають «стійким управлінням бізнесом»:

«На сьогоднішній день, враховуючи глобалізацію, складно назвати компанію, 100% комплектуючих пристроїв якій вона виробляє сама. Прийнявши політику «сталого управління бізнесом» ще 10 років тому, ми передбачили наявність як мінімум двох постачальників для кожної деталі», — ділиться стратегією роботи Huawei старший віце-президент компанії Чжан Цзянанг.

На сьогоднішній день у Huawei більше 2000 постачальників. У числі ключових: 37 знаходяться на території Китаю, 10 — в Тайвані, 33 — в США, 11 — в Японії, по чотири в Німеччині, Швейцарії, Південній Кореї. Є виробники комплектуючих для Huawei і у Франції, Сінгапурі та Нідерландах.

Саме така диверсифікація врятувала флагманський смартфон Huawei P20 Pro від краху, коли на тлі санкційних подій з компанією відмовився працювати один з ключових американських постачальників. Тривалі терміни виходу P20 Pro на ринок практично не вплинули на попит, і компанія налагодила поставки в повній мірі.

Фото Reuters.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...