Гроші від продажу речей, що належали Майклу Джексону, спрямують на закупівлю вакцини

Частина коштів, вилучених у віце-президента Екваторіальної Гвінеї Теодоро Нгема Обіанг Манзі в рамках кримінальної справи про незаконне отримання доходу, будуть спрямовані на закупівлю вакцини.

У тому числі на добру справу буде направлено і гроші від продажу речей, що належали королю поп-музики Майклу Джексону, які Обіанг Манзі скуповував протягом багатьох років.

Правоохоронці встановили, що віце-президент Екваторіальної Гвінеї (він же син президента країни і фактично його наступник) через підставні компанії набував нерухомість і розкішні речі в США і Європі.

Політику належать: десятки автомобілів і мотоциклів, яхти, будинки у Франції і США, колекція виробів найвідоміших брендів, а також речі Майкла Джексона приблизно на суму в $ 3 мільйони, включаючи пару інкрустованих коштовним камінням рукавичок.

Сам політик свою провину не визнає, однак за мировою угодою з владою США він зобов’язується продати речі Майкла Джексона, автомобіль Ferrari і особняк в Малібу, а гроші віддати на закупівлю вакцини від коронавируса для громадян країни.

Екваторіальна Гвінея, яка отримала незалежність від Іспанії лише в кінці 60-х років минулого століття, вважається одним з найбідніших держав в Центральній Африці. Незважаючи на наявні на території країни запаси нафти, золота, алмазів і танталу, переважна більшість її населення живе у злиднях. Згідно зі звітом ВООЗ, до п’ятирічного віку в країні не доживає практично кожна п’ята дитина, а значна частина населення не має постійного доступу до питної води. У 2019 за індексом людського розвитку Екваторіальна Гвінея займала 145 місце в світі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...