Гольфіста Тайгера Вудса прооперували після ДТП в США

Американського гольфіста Тайгера Вудса прооперували після ДТП, в яке він потрапив 23 лютого за Лос-Анджелесом.

Про це в середу, 24 лютого, повідомляється на його сторінці в Twitter.

У повідомленні наголошується, що спортсмен отримав серйозні травми правої ноги, в тому числі і відкриті переломи. Він переніс тривалу операцію на нижній частині правої ноги і щиколотки: зокрема, в районі великої гомілкової кістки йому встановили металевий стрижень.

В даний час Вудс знаходиться в свідомості, розмовляє з оточуючими і проходить відновлення в своїй лікарняній палаті. Його життя в даний час ніщо не загрожує.

ДТП сталося вдень 23 лютого в місті Ранчо Палос Вердес в штаті Каліфорнія. Його машина перекинулася і розбилася, відзначає Федеральне агентство новин. Рятувальникам довелося використовувати спецзасоби, щоб дістати спортсмена з пошкодженого автомобіля. У момент госпіталізації він був у свідомості.

Співробітники поліції штату Каліфорнія пізніше заявили, що не виявили свідчень того, що американський гольфіст Тайгер Вудс знаходився в нетверезому стані в момент ДТП.

Спортсмен в січні переніс операцію з видалення міжхребцевого диска, затискаються нерви. Тайгер Вудс є ​​15-разовим переможцем мейджорів, також він провів рекордні 683 тижні на першому місці в світовому рейтингу.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...