Гінекологи з Одеси знімали процедуру проведення УЗД на приховану камеру та продавали відео іноземним порносайтам

Одеські гінекологи протягом півтора років виготовляли порнографічні матеріали за участю своїх пацієнток.

Про це повідомляє український портал Novosti N з посиланням на матеріали постанови районного суду Києва.

Незаконна діяльність лікарів була розкрита після того, як одна з пацієнток виявила відео зі своєю участю на порносайті. Вона звернулася в поліцію, яка встановила, що з початку 2017 року по квітень 2018 року лікарі, які працювали в кабінеті гінекології в Одеському обласному онкологічному диспансері, знімали процедуру проведення УЗД на приховану камеру. Ці записи згодом продавалися іноземним порносайтам.

У ході минулих у кабінеті гінеколога обшуків правоохоронці виявили флешки і жорсткі диски з записаними на приховану камеру відеозаписами. Вони були вилучені, а відносно причетних до їх розповсюдження осіб було порушено кримінальну справу.

Керівництво Одеського обласного онкологічного диспансеру заперечує свою причетність до правопорушення, вказуючи, що підозрюваний в розповсюдженні порнографії лікар не є співробітником медичного закладу. «Те, про що повідомляють ЗМІ та соцмережі, відбувалося на орендованій території», — пише головний лікар диспансеру Олег Лук’янчук на своїй сторінці в Facebook.

Він зазначив, що законодавство забороняє керівництву диспансеру втручатися в діяльність орендарів, а також запевнив, що співробітниками медустанови буде надана вся необхідна адміністративна та правова допомога в розслідуванні.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...