Французька довгожителька перемогла COVID-19 перед 117-річчям

Французька довгожителька Люсіль Рандоне (Lucile Randon) перемогла COVID-19 перед своїм 117-річчям, пише французька газета Var-Matin.

За даними видання, у Рандоне виявили коронавірус 16 січня в будинку для літніх людей в Тулоні. Жінка перенесла вірус безсимптомно.

Люсіль Рандоне народилася 11 лютого 1904 року. В молодості працювала в госпіталі, пізніше стала черницею і прийняла ім’я сестра Андре. У 2019 Рандоне отримала на день народження особистий лист від папи Римського Франциска і освячені чотки.

2 січня японка Кане Танака, яка є найстарішою з нині живих людей, відсвяткувала свій 118-й день народження.

Раніше в січні столітня жінка з американського штату Пенсильванія Мері Хейрстон відповіла на питання про своє секрет довголіття. У відповідь на питання про те, як їй вдалося досягти такого поважного віку, жінка процитувала вислів, приписуване французькому філософу Габріелю Марселю: «Життя — це загадка, яку потрібно прожити, а не завдання, яке потребує вирішення». Вона також зазначила, що завжди слідувала християнським гімну «Що за друга ми маємо».

Світовий рекорд довголіття належить француженці Жанні Кальман (Jeanne Calment), яка померла в серпні 1997 року в віці 122 років і 164 днів, проте дослідники піддають її вік сумніву.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...