Франція успішно випробувала лазер проти військових дронів

Міноборони Франції провело успішні випробування лазерної системи протиповітряної оборони HELMA-P, основне призначення якої боротьба з безпілотниками.

Офіційні особи заявили, що сподіваються на запуск енергозахисних систем з дрона до чемпіонату світу з регбі, який пройде у Франції в 2023 році, і до літніх Олімпійських ігор в Парижі в наступному році.

Випробування проходили на армійському полігоні на південному заході Франції, де використовувався високоенергетичний лазер для багатоцільового застосування (HELMA-P), про який ми вперше писали в травні.

Його творець, компанія Compagnie Industrielle des Lasers (CILAS), з тих пір удосконалила цю зброю, і тепер пристрій здатний виявляти і ідентифікувати дронів на відстані до трьох кілометрів і підривати їх з неба з відстані одного кілометра.

Розробка HELMA-P важлива не тільки для Франції з точки зору оборони, але і з точки зору її технічної надійності. Вдосконалений прототип системи захисту від безпілотників — єдиний в своєму роді в Європі, при цьому США і Ізраїль — єдині інші країни в світі, які, як відомо, працюють над аналогічними передовими технологіями. За словами офіційних осіб, одним з основних переваг цього зброї є інтелектуальні програми, які підвищують точність визначення типу виявленого безпілотника і аналізу його потенціалу як активної загрози.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...