Facebook створить звуковий чат для конкуренції з Clubhouse

Додаток для соціальних мереж Clubhouse набуло популярності завдяки можливості людям збиратися в аудіочатах, щоб поговорити на різні теми.

Марк Цукерберг, виконавчий директор Facebook, нещодавно цікавився форматом аудіозв’язку. Він зареєструвався в додатку Clubhouse 7 лютого, щоб поговорити про доповненої і віртуальної реальності.

Після цього керівники Facebook дали завдання своїм співробітникам створити аналогічний продукт. Розробка аудіочата знаходиться на ранній стадії.

«Ми вже багато років пов’язуємо людей за допомогою аудіо- та відеотехнологій і завжди вивчаємо нові способи поліпшити цей досвід для людей», — процитував NYT слова Емілі Хаскелл, прес-секретаря Facebook.

Clubhouse, заснований в минулому році підприємцями Полом Девісон і Рохані Сетом, завоював популярність під час пандемії серед еліти Кремнієвої долини як приватна додаток для iPhone, призначений тільки для запрошених. Соцмережа знаходиться в «бета-версії».

Після реєстрації в Clubhouse користувачі можуть створювати кімнати, присвячені різним темам. Замість відео або тексту кращим засобом спілкування в клубі є голосовий чат. Розміри кімнат варіюються від інтимних до тисяч людей, які слухають або беруть участь.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...