Електричний Mercedes-Benz S-Class встановить рекорд по дальності ходу

У щорічному зверненні до акціонерів голова правління концерну Daimler Ола Калленіус розкрив характеристики майбутнього електричного флагмана Mercedes-Benz, — седана EQS.

За словами топ-менеджера, цільовий показник дальності пробігу автомобіля — рекордні 700 кілометрів, причому вони будуть досягнуті в максимально реалістичному циклі WLTP.

Седан Mercedes-Benz EQS називають новою віхою в електрифікації модельного ряду і символом майбутнього Німеччини як центру автомобілебудування. Збірку налагодять тут же, на ультрасучасному заводі Factory 56 в Зиндельфінгені; тягові батареї будуть поставляти з підприємства, розташованого в районі Унтертюркхайме на сході Штутгарта. Перша партія машин зійде з конвеєра вже в наступному році.

Модель EQS надасть той же рівень комфорту і розкоші, що і звичайний S-Class, але буде побудована на спеціально спроектованій електричної платформі MEA, яка дозволить по-новому підійти до питань компонування і дизайну, говорить Калленіус.

Обіцяно, що на одному заряді акумуляторів седан зможе проїхати більше 700 кілометрів — рекордний показник для галузі, поки недоступний жодному серійного електромобіля, навіть Tesla Model S Long Range Plus.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...