Експерти прогнозують бебі-бум після епідемії COVID-19

Люди через пандемію коронавірусу засіли вдома — в світі різко зріс попит на презервативи. Деякі великі підприємства зупинили свою роботу. Почався глобальний дефіцит.

Буде бебі-бум. 10-денний простий найбільшого в світі виробника презервативів — малайзійської компанії Karex — позбавив світу 100 мільйонів цих гумових виробів. У дефіциту презервативів дві сторони.

Брак цих засобів захисту може згубно позначитися на африканських країнах, де висока народжуваність і такий же рівень ВІЛ-інфікованих. З іншого боку, в усьому світі після нинішнього карантину, та ще й без презервативів, очікується сплеск народжуваності.

«Попереду нас чекає найбільший бебі-бум, який ми коли-небудь бачили. Кожен раз, коли з’являється загроза тайфуну, настає маленький бебі-бум. Ось і зараз через дев’ять місяців на світ з’являться багато маленьких дітей, запевняю вас», — заявив американський професор неонатології Кевін Катротіа. Його цитує Fox Business.

11 березня ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу, який вперше з’явився в китайському мегаполісі Ухані в кінці грудня 2019 року. За три місяці у всьому світі ним заразилися понад мільйон осіб.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...