Джо Байден забув назву пісні, яку хотів замовити на весіллі своєї доньки

Американський президент Джо Байден, розповідаючи про епізод з весілля своєї дочки Ешлі, зізнався, що забув назву пісні, яка грала на церемонії, пише Daily Mail.

Як зазначив лідер США, він не запам’ятав композицію, яка «грає тоді, коли всі сидять на стільці». Під час виступу на конференції з єврейською громадою напередодні іудейського нового року (у 2021 році минає 7 вересня) Байден вирішив поділитися історією з торжества, яке пройшло в 2012 році. Чоловік спадкоємиці американського президента Говард Крейн — єврей за національністю. Як зазначив політик, церемонію одночасно проводили католицький священик, а також єврейський рабин.

Потім глава держави згадав про католицькій гімн, який він попросив зіграти на одруженні доньки. Однак Байден забув назву церковної пісні. «У мене зараз зовсім вилетіло з голови … Яку пісню грають, коли всі сидять на стільцях? Я не можу пригадати», — сказав Байден.

У серпні Байден кілька разів помилився під час брифінгу з приводу захоплення влади в Афганістані «Талібаном». Він переплутав назву столиці Катару, забув запитання журналіста із залу і заявив, що «Аль-Каїда» покинула країну, хоча це суперечить офіційній позиції Пентагону.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...