Дружина Шумахера не змогла стримати сліз, розповідаючи про його стан

На одному з популярних стрімінгових сервісів відбулася прем’єра документального фільму про легендарного автогонщика «Формули-1» Міхаель Шумахер.

В рамках роботи над даним матеріалом автори взяли велике інтерв’ю у дружини німецького автоспортсмени — Корінни Шумахер.

52-річна жінка зізналася, що вважає трагедію, що сталася з її чоловіком вісім років тому, безглуздою випадковістю. Говорячи про поточний самопочутті Міхаеля, Шумахер не змогла стримати сліз. Корінна дала зрозуміти, що гонщик досі перебуває в стані, близькому до вегетативного: спортсмен живий, але його розум і свідомість так і не оговталися після важкої травми, повідомляє Life.

Проте, сім’я і близькі не падають духом і продовжують лікування разом з Міхаелем. Вони роблять все можливе, щоб чоловік став колишнім і міг жити повноцінним життям.

Нагадаємо, що взимку 2013 року Міхаель Шумахер отримав важку травму голови на гірськолижному курорті Мерібель в Альпах. В результаті лікарям довелося на час ввести його в штучну кому, після чого почався тривалий курс реабілітації, який триває і донині. У минулому році в оточенні автогонщика повідомили, що його стан поступово поліпшується: зокрема, гонщик вже не прикутий до ліжка.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...