Дружина Саакашвілі відреагувала на появу нової коханої у чоловіка

Колишня перша леді Грузії Сандра Руловс повідомила, що поява нової коханої екс-президента Михайла Саакашвілі стало для неї несподіванкою, а форма інформування — неприйнятною, але вона зберігає спокій.


Раніше депутат Верховної ради України від пропрезидентської фракції «Слуга народу» Єлизавета Ясько опублікувала відео, записане до поїздки Саакашвілі в Грузії, на якому він зізнається, що у них стосунки. Ясько пояснила, що вони записали спільне відео, щоб мати можливість відстоювати його інтереси.

«Багато спантеличені друзі і товариші запитують мене про моє особисте життя. Не приховую від вас, що зміст відео, зробленого в п’ятницю ввечері, було для мене несподіваним, а форма — абсолютно неприйнятною. Незважаючи на свої особисті емоції, я зберігаю спокій і вірю, що ми вийдемо переможцями з цієї битви», — написала Руловс на своїй сторінці в Facebook.

Вона додала, що Саакашвілі — політичний в’язень, і як громадянка Грузії вона повністю підтримує вимогу про його звільнення.

Саакашвілі був затриманий в Грузії 1 жовтня. До цього екс-президент говорив, що має намір повернутися на батьківщину до жовтневих виборів до органів місцевого самоврядування. У Грузії його було оголошено у внутрішньодержавний розшук за кількома кримінальними справами. Представники влади країни неодноразово заявляли, що затримають його відразу, як тільки він перейде кордон. Зараз екс-президент перебуває у в’язниці міста Руставі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...