Дев’ятирічний хлопчик поступив в Технологічний університет Ейндховена

Дев’ятирічна дитина-вундеркінд з Бельгії скоро стане бакалавром за фахом електротехніка. Про це повідомляє CNN.

Батьки Лорана Сімонса спочатку не вірили його дідусю і бабусі, які стверджують, що онук аномально швидко вчиться. Однак коли хлопчик пішов до школи, вони зрозуміли, що їх родичі не перебільшували. Вчителі давали хлопчикові тести рівнів різних класів, щоб оцінити глибину його знань, і він справлявся з усіма завданнями на відмінно.

Зараз вундеркінд вивчає електротехніку в Технологічному університеті Ейндховена. Викладачі називають Сімонса «просто неймовірним» — він отримає ступінь бакалавра в грудні. Керівництво вишу підтримує талант хлопчика і дозволило йому скласти спеціальний розклад, щоб швидше закінчити навчання.

Потім він планує отримати докторську ступінь з електротехніки та «трохи вивчити медицину». Хлопчику пропонують навчання престижні університети з усього світу, і йому належить визначитися, де отримувати докторську ступінь. Перед цим він поїде на канікули до Японії.

Незважаючи на видатні здібності Сімонса до навчання, його батьки прагнуть, щоб хлопчик встигав відпочивати і насолоджувався життям. Він любить грати зі своєю собакою і проводить час за іграми на телефоні, як і багато інших дітей.

Фото: SPIEGEL TV / YouTube

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , , ,

Загрузка...
Load...