CNBC: Pepsi об’єдналася з виробником штучного м’яса

Один з найбільших світових виробників безалкогольних напоїв PepsiCo об’єднався з провідною компанією з випуску штучного м’яса Beyond Meat, пише CNBC.

Фірми створили спільне підприємство, яке буде спеціалізуватися на їжі та напоях на рослинній основі.

Нова компанія отримала назву The PLANeT Partnership. Умови угоди і частки партнерів не розголошуються. Обидві сторони розраховують використовувати накопичений в своїх галузях досвід. На даний момент, Beyond Meat контролює близько 13 відсотків глобального ринку штучного м’яса.

PepsiCo в свою чергу сподівається швидше досягти власних цілей сталого розвитку. Одна з них має на увазі скорочення шкідливих викидів. У минулому році компанія підписала відповідну угоду з ООН.

Виробник напоїв вже намагається знизити вміст цукру в них і розширює продуктову лінійку за рахунок більш здорових напоїв і продуктів харчування.

Після повідомлення про підготовлювану операцію акції обох компаній виросли в ціні: PepsiCo — на один відсоток, Beyond Meat — на 16 відсотків. Обидві компанії зафіксували зростання продажів в минулому році, незважаючи на пандемію коронавируса.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...