Чоловік прийшов додому через два дні після свого похорону

Житель індійського міста Канпур, штат Уттар-Прадеш, повернувся додому через два дні після того, як сім’я визнала його мертвим і поховала.

2 серпня Ахмад Хассан посварився з дружиною і пішов з дому. Сім’я подала в поліцію заяву про зникнення людини. 5 серпня поліцейські знайшли тіло і запросили родичів на впізнання. Брати Хассана підтвердили, що знайдений труп — це Хассан. В цей же день сім’я поховала його.

7 серпня справжній Хассан повернувся додому. «Після сварки з дружиною я пішов і відправився працювати на завод. У п’ятницю, після того, як мені заплатили за роботу, я повернувся. Коли я прийшов, я виявив, що мій будинок закритий, але сусіди впізнали мене. Вони викликали поліцію, і мене доставили в поліцейську дільницю», — розповів він.

Дружина Хассана Нагма заявила, що щаслива, що її чоловік повернувся додому. «Особа представленої нам на впізнання людини була схожа на мого чоловіка. Я сумнівалася, але його брати підтвердили, що це він. Я щаслива, що мій чоловік повернувся. Всі ми щасливі», — сказала вона.

Шеф поліції Канпура Прітіндер Сінгх сказав, що тепер завдання — ідентифікувати похованого замість Хассана. «Ми розклеюємо постери, щоб пізнати його. Я уточнюю, чи проводили лікарі тест ДНК під час розтину», — сказав він.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...